آموزشگاه ها
موضوعات داغ

کلاس نجوم شیراز

رویای ستاره شناسی کودکان

حتما شنیده اید بیشتر کودکان در جواب این سوال که دوست دارند در آینده چه کاره شوند، چه پاسخ هایی می دهند؟   طبیعی است بیشتر بچه ها در سنین پایین رویای چند شغل محدود را داشته باشند مانند معلم، دکتر، مهندس  ،پلیس یا نهایتا خلبان! چون بیشتر کودکان بلندترین ارتفاعی را که دیده اند هواپیمایی است که در آسمان پرواز می کند اما اگر به همین کودک تصویری یا عکس و فیلمی از فضا نشان بدهید حتما رویای جدید او این می شود که فضانورد شود!

 

کافی هست درباره ی عجای سیاره های مختلف صحبت کنیم عاشق این می شوند که به فضا سفر کنند. بعضی از آن ها پا را یک قدم فراتر گذاشته و دلشان می خواهد فضاپیمایی بسازدند که بتواند با آن تا سیاره اورانیوم برودند.

 بچه های ما در شهرها، مخصوصا شهرهای بزرگ با ساختمان های بلند آسمان را نمی بینند. آنها با آسمان و ستارگان پیوندی ندارند در حالی که مثلا خود من خاطرات زیادی از شب های تابستان و بازی با ستاره ها دارم. ما در تراس خانه می خوابیدیم و من ساعت ها مشغول شمردن ستاره ها و ساختن شکل های مختلف با آنها می شدم در حالی که بچه های آپارتمانی امروز از این نعمت محروم اند. به نظرم بهترین کاری که والدین می توانند انجام دهند این است که به بچه ها شب های کویر را نشان دهند و آنها را با آسمان آشنا کنند. هیچ چیز مانند شناخت آسمان نمی تواند به بچه ها وسعت دید بدهد. وقتی کودکان آسمان و عظمت آن را بهتر می شناسند، همه چیز، آدم ها، شهر، کشور و حتی تمام دنیا در برابر وسعت آسمان هیچ است. آن وقت خدا را بهتر درک می کنند، از انجام بعضی کارها خجالت می کشند و جنگ و دشمنی خنده دار به نظر می رسد.

کلاس نجوم ویژه کودکان

آموزشگاه فنان به عنوان مرکز استعدادیابی و مشاوره کودکان به برگزاری کلاس های هوش و خلاقیت ،هوافضا و نجوم در جنوب کشور با بهره گیری از مربیان به نام سعی در ایجاد آموزشی کاربردی و مطلوب نموده است .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های زیر در تماس باشند.

۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷۹

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۴۲

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۸۲

آدرس:شیراز فرهنگشهر نبش کوچه ۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
سوالی دارید؟
سلام! جهت ارتباط با پشتیبان کلیک فرمایید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉