آموزشگاه ها
موضوعات داغ

کلاس فن بیان بوشهر | بهترین آموزشگاه فن بیان بوشهر

فن بیان یا هنر سخنوری تاثیر گذار چه اهمیت و جایگاهی در زندگی روزمره ما دارد؟

همه ی ما مطمنا قدرت صحبت کردن رو داریم اما این توانای تا چه حد برای ما میتواند موثر باشد و ما در چه سطحی از سخنوری قدرت داریم و میتواند کلام ما تاثیر گذار باشد .

زندگی یعنی ارتباط اجتماعی با افراد ،و یک ارتباط اجتماعی خوب که منجر به پیشرفت ما میشود از طریق صحبت کردن هست ،پس ما اگر این هنر را داشته باشیم که بتوانیم با فن بیان قوی به ایجاد ارتباطات قوی بپردازیم مطمنا فردی موفق و قدرتمندی خواهیم بود.

کلاس فن بیان در بوشهر

اگر واقعا فکر میکنید که نوع کلامی و ارتباطی شما باعث شده است تا بسیاری از فرصت های خوب را از دست دهید و تصمیم به تغییر نوع کلامی خود گرفته اید ،بدانید دیر نشده است و شما در یک مدت کوتاه میتوانید با شرکت در دوره های فن بیان و سخنوری و تمرین نوع گفتار و کلامی خودتان رو تغییر بدهید و شاهد اتفاقات مثبت در ارتباطات کاری،اجتماعی و حتی بین دوستان آشنایان و نزدیکان خود باشید.

کلاس فن بیان و سخنوری موسسه فنان بوشهر آموزشگاه فرهنگی هنری فنان یکی از بهترین مراکز آموزش سخنوری و فن بیان در جنوب کشور با بهره گیری از برترین مدرسان و اساتید شهر بوشهر اقدام به برگزاری دوره های آموزشی فن بیان مینماید. در کلاس های فن بیان چه چیزی آموزش داده میشود.   ۱-گفتار درمانی ۲-مهارت های روانی اجرا ۳-زبان بدن ۴-شعر خوانی ۵-تفاوت متن کلاسیک و نوین ۵-سخنرانی برای همایش ۶-روش های مدیریت گفتگو ۷-شناخت صحنه و میزانسن ۸-بداهه گویی ۹-نقد تلویزیونی و تاثیر آن براجرا و گویندگی ۱۰-انواع گوینده ۱۱-انواع برنامه و تفاوت های اجرا ۱۲-مصاحبه خلاق ۱۳-ترس از دوربین ۱۴-مخاطب سنجی و بازخورد   

کلاس فن بیان کودکان در بوشهر

اهمیت کلاس های فن بیان کودکان به مراتب خیلی بیشتر از بزرگسالان هست ،چرا که اگر بتوانیم کودکانی با مهارت کلامی بالا پرورش دهیم مطمنا در آینده این کودکان از افراد موفق اجتماع خواهند بود.

اگراحساس میکنید کودکی دارید که کمی خجالتی هست و در جمع نمیتواند با دیگر دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کند ،پس بدانید یادگیری فن بیان و حضور در کلاس های آموزشی برای این کودک بسیار ضروری هست و اگر به این نیاز کودکتان کم توجهی کنید مطمنا در آینده به مشکل برخواهد خورد .

در کلاس های آموزشی ما چه مهارتهایی به کودکان آموزش داده میشود؟

جرا در جمع مخصوص کودکان

– رفع خجالت و کم رویی

– راه های غلبه بر ترس سخنرانی

– نحوه شروع گفتگو

– صداسازی مخصوص کودکان

– آشنایی با ریتم و لحن در صدا ویژه کودکان

– نحوه صحیح استفاده از زبان بدن

– افزایش اعتماد به نفس در کودکان

– کاهش تکه کلام های زائد

– نحوه تهیه متن سخنرانی

– و چندین و چند مبحث دیگر لزوم آموزش فن بیان وکاربرد آن برخی از کاربردهای فن بیان : ۱-سخنرانی و صحبت در جمع ۲-گویندگی و مجری‌گری ۳-مشاوران و روان‌شناسان ۴-وکیل‌ها برای دفاع ارائه دلایل (و البته قاضی) ۵-در هنگام مصاحبه یا معرفی خود در برنامه‌های مختلف در جلسات مصاحبه استخدام و…. ۶-هنگام انجام کارهای روزمره و صحبت کردن با دوستان ۷-استفاده از آن برای گرفتن حق خود ۸-بیان احساسات خود به طور صحیح در زندگی مشترک  

آدرس کلاس فن بیان در بوشهر

    برگزار کننده ی دوره های آموزشی  فن بیان وسخنوری در شهر بوشهر موسسه فرهنگی هنری فنان میباشد. 

  وب سایت موسسه : www.fanaan.ir   علاقه مندان جهت شرکت در دوره های آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی زیردر تماس باشند.

شماره تماس :

۰۷۱۳۶۳۳۴۱۷۹

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۸۲

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۴۲

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
سوالی دارید؟
سلام! جهت ارتباط با پشتیبان کلیک فرمایید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉